| anonim_4396 a întrebat:

Am o "mica" problema...intr-o seara m`am intalnit cu o cunostinta cand veneam din oras.Eram destul de bine dispusa, glumeam, dar in niciun caz nu am consumat bauturi alcoolice sau alte prostii.Aceasta fiind destul de barfitoare s`a dus la niste prietene de`ale ei si a inceput sa le indruge tot felul de prostii ca si cum eram beata, etc.Acele fete nu prea ma suporta deoarece am avut acum ceva timp niste certuri cu ele.Acum nu stiu ce sa fac deoarece ele ma barfesc in continuare si sunt destul de rautacioasestraight face. Am nevoie de niste sfaturi.Nu vreau sa ma bat cu nici una ca nu am ce rezolva cu bataia.Mersi anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| JusTme_2312 a răspuns:

Un sfat concret, sa nu te cobori la nivelul lor, arata-le ca respecti si ca esti respectata.

2 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

De ce te intereseaza parerea persoanelor pe care cica nu le placi? Dale-n sl***z ca si asa nu-ti vor binele

| Alexu24 a răspuns:

Nu le baga in seama...cunosc situatia si mie mi s-a intamplat ceva de genu oh go on