| tedytza10 a întrebat:

Am o mica problema. Recent m-am certat cu prietenii mei (ne cunoastem de mult timp, suntem multi si intotdeauna am fost uniti). Pur si simplu m-am saturat de ei! Acum vreo 3 zile am intrat in alt grup unde vad ca ma integrez destul de bine. Ei sunt cunoscuti de restul ca fiind mistocari si toata lumea imi spune sa nu mai stau cu ei! Ce sa fac? crying sunt foarte confuza. straight face Am 16 ani si ceilalti in jur de 15-23 ani... Astept raspuns!
Funda la cel mai convingator happy!

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Faci ce simţi tu că e mai bine. Dacă nu te mai înţelegi cu prietenii tăi din totdeauna, încearcă să vezi cum îţi merge cu ceilalţi, mai noi.
Ce contează ce spune lumea? Mai bine să fie miştocari, trăiesc viaţa mai frumos. Dacă ţie ţi-e bine cu ei, rămâi cu ei. Dacă nu, împacă-te cu ceilalţi.
Baftă! happy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu exista prieteni
Exista doar ' frati'
Nu ma astept sa intelegi cea ce iti spun dar gandeste bine aceste cuvinte care ti le-am ' spus '

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei,să nu uiţi că prietenii tăi adevaraţi sunt aceia mai vechi,nu aceştia,nu uita asta,prietenii tăi noi vor sa te îndepărteze de cei vechi.
Aceia, ti-au fost alături mai mereu, aceştia doar ce i.ai cunoscut.
Nu te îndeparta de ei, iţi vor binele, frate.

| MoroClau a răspuns:

Eu zic sa mai stai si cu alt tip de persoane. si probabil dupa aia vei aprecia pe ceilalti prieteni mai mult. happy

| NeGaTiwE a răspuns:

Pai daca zici ca totusi u te-ai saturat d ei depinde din ce cauza daca or facut misto si de tine eu in locu tau nu as mai sta cu ei de ce sa stau sa isi bata joc de mine dar daca zici ca iti place celalalt grup ar trebui sa te duci in el sa vezi si ei cum se comporta si sa vezi daca is de treaba si daca nu incearca sa te impaci cu ceilalti thinking