| Xonia a întrebat:

Am o nedumerirestraight face
Merele ingrasa? Unii zic ca ingrasa, altii ca nu

14 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu, nu ingrasa. Din contra, ajuta la procesul de slabire.

| yellowalien a răspuns:

Stai linistita, poti manca oricate mere doresti. Sunt foarte bune, pline de vitamine si NU ingrasa big grin

| Ana a răspuns:

Nu ingrasa.

| PurpleLadybug a răspuns:

@brunetzyca: Chiar nu inteleg ce vrei sa spuilaughing Intr'a 7-a se face anatomia, stii tu partea biologiei ce se ocupa cu corpul omenesc chatterbox whatever... deci intrebarea mea pentru tine e: de ce ar fi trbuit sa fie atenta la biologie intr'a 7-a?laughing
Din cate stiu eu nu ingrasahappy deci le poti manca in ce cantitate ai cheflaughing
Take carepeace sign

| dya a răspuns:

Nu ai cum sa ingrase merele...manaca linistita. ele au vitamine nu au cum sa ingrase! sunt sanatoase

| Iubesc Limonada a răspuns:

Fructele nu ingrasahappy

| Cleona a răspuns:

Normal ca nu! sunt fructe(fructele nu ingrasa), doar cu o exceptie daca mananci multe poate ingrasa putin dar oricum nu mult!

| brunetzyca a răspuns:

Poui daca tu erai atenta la ora de bio! pe cls a 7-a stiai!

nu stai linistita la nu indrasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mere sunt fructelaughing nu...nu ingrashabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructele consumate in exces ingrasa, mai documentati-va

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ingrasa daca mananci intr-o proportie mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt mancate dimineata pe stomacul gol, NU INGRASA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa! mi-a spus chiar profesoara mea de biologie!

| denisa1 a răspuns:

Buna! sunt unele mere care ingrasa(nu stiu care) si sunt unele care nu! deci daca vrei mai multe informati despre aceste tipuri de mere, intreaba-ti medicul tau de familie!