| biank3 a întrebat:

Am o nelamurire, sunt in clasa a XII-a si nu stiu ce facultate sa urmez pe viitor, ce ar fi mai bine pentru mine. Precizez ca imi place foarte mult desenul si fotografia. M-am gandit la arhitectura dar acolo trebuie 2 ani de pregatire inainte si muuulta matematica iar la asta nu ma descurc prea bine. Ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Intra la stomatologie, medicina sa fie esti vazut, ai bani si cauta-ti apoi job in tari civilizate nu in Romania aici sa vii doar in vizita si sa retraiesti clipele placute ale studentiei.Succes si lasa artele devii bogat si celebru postmortem. :-))