| Andreiu68 a întrebat:

Am o nelamurire. Vreau sa imi dezactivez contul de Facebook pe o perioada nedeterminata de timp(2-3luni sau mai mult)si as vrea sa stiu daca o sa vreau sa il reactivez cum o pot face? Trebuie sa stiu mail-ul de la fb-ul meu? Mail-ul il stiu dar parola nu. Si daca il dezactivez si dupa il reactivez la loc, postarile apar toate intacte?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să rescri id si parola si se reactivează automat, dacă nu ști parola pierzi contul.

| lovecats123 a răspuns:

Eu imi dezactivez facebook-ul destul de des, mereu cand simt nevoia de o pauza. CAND IL RWACTIVEZI ESTE CA SI CUM TE AI LOGA NORMAL, nu iti trebuie nimic mai mult