| SoranaCs a întrebat:

Am o pagina de faceboook, si am 2admine si aseara am pus o noua fata ca moderator dar nu stiu ce poate face un moderator? imi puteti spune va rog! Dar contet creator?
poate scoate din like?

3 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Moderatorul nu stiu ce poate face dar te sfatuiesc sa o pui creator pentru ca daca o pui moderator cred ca este posibil sa iti fure pagina! Si eu am 7 pagini deci te sfatuiesc pentru ca si eu am patit-o sa mi-o fure!

| Kity2202 a răspuns:

Deci, Moderatorul poate sterge like-uri si sa adauge adimini.Deci daca nu ai incredere in ea fa-o Creator! Creatorul nu poate sterge like-uri sau sa adauge admini. Funda?batting eyelashes

| SoranaCs explică (pentru Kity2202):

De fapt ci creatorul poate sterge!