| Rebell a întrebat:

Am o prietena cu care am fost impreuna cu ea timp de 6 luni in timpul asta nea placut unu de altu foarte mult pana intr-o zi in care ea ii incepuse sa-i placa de inca un baiat mie unul mia ascuns acest lucru nu stiu din ce motiv dar a preferat sa vorbeasca lucrul asta cu un amic de al ei in care am observat dupa un timp ca avea mai multa incredere in el ca in mine adica vorbea mai deschis cu el decat cu mine dupa o vreme eu nu am mai putut sa ne vedem si mi-a spus ca daca doresc sa-mi gasesc pe altcineva este ok dar sa nu cred ca e ceva la mijloc deoarece e mai bine asa dar sa nu o mai caut ca e mai bine pentru amandoi si nu vrea sa ne certam in fine am continuat si peste 3 zile aflu ca ea mia ascuns mai multe chestii si de baiatul acela mi-am gasit o prietena da cu care ea a avut mai multe conflicte in trecut la aflarea vesti a facut foarte urat a inceput sa imi spuna ca ma uraste si nu ma va ierta niciodata si nu vrea sa ma mai vada peste cateva zile am avut o discutie pe masenger in care am vorbit mai calm si imi spunea cum am putut fix cu fata aceaia i-am specificat si eu de baiatul acela si de ce mia ascuns si mi-a spus doar ca mi-a spus nu? si s-a terminat discutia noastra peste circa o saptamana intru din nou pe mesenger si imi vorbeste foarte vesela mi-a spus ca e cu baiat ucei place si cam atat cam cum sa aflu eu vestea peste circa 2 saptamani ma cauta din nou simi spune cu cel dintre cei mai buni prieteni a mei si ai ei ca acea fata s-a dat la el in timp ce era cu mine nu prea am crezut din cauza ca cand sa ingrosat gluma prietenul meu a inceput sa-mi zica privat ca na sa mai cumintit ea de o vreme si mi-am dat seama ca minte peste un timp foarte scurt de 3 zile eram pe afara simi trimite un sms in care zice haide putin pe mesenger sa vorbim am intrat si am intrebat-o ce este mi-a spus vroiam sa vorbesc cu tine deoarece imi era dor de tine i-am spus aha am inceput sa vb unu de altu cu fata aia la un moment dat am intrebat-o da tu ce mai zici si mi-a spus ca nu prea bine nu mai e cu baiatu ala si mi-a spus ca totusi eu nu trebuia sa ma duc asa rapid la alta si i-am spus pai spune e doar vina mea na poate si asta vrei si i-am spus scuze mi-a spus stiu ca eu am cea mai mare parte de vina si imi pare rau peurma am mai glumit putin de noi si ce ni sa mai intamplat pe urma peste 2 zile iar am vorbit si incepea sa ma intrebe cu "iubire hai zi ma mai iubesti" spune tu nu spnea si la un moment dat imi spune "hai ca stiu ca ma mai iubesti" cam atat PARERI PLZ SFATURI CVA

3 răspunsuri:
| Bubulutsaa a răspuns:

Pf. straight face o situatie cam complicata oh go on. ciudatt! straight face in fine oh go on. nu prea am inteles povestea ta. auzi. dai add la she_S_sisu si imi povestesti pe mess mai detaliat. o sa te ajut cum pot :d.

| InnaBotezatu a răspuns:

Eu una cred ca si-a dat seama ca mai bine ii era cu tine si ii pare raw ca v-ati despartzit... poate vrea sa va impacatihappy

| bruneticaadorabila a răspuns:

Uitati,am auzit de la toti oamenii ca baietii te plac daca ai luvruri in comun cu ei sau ceva de genul.nu este adevarat! am 11 ani si unui baiat ii place la nebunie de mine si mie putin.
lui ii place de mine deoarece sunt cea mai rea din clasa, desteapta, frumoasa, amuzanta(diva) laughing
daca vrei sa te placa un baiat fii asa ca mine.