| emocika_6312 a întrebat:

M-am indragostit foarte tare de un baiat inkit cind il vedeam mi se parea ca totul e superb nu am mai putut sa-l iubesc in taina si intr-o zi i-am spus cal iubesc el m-a intrebat ca eu acum ce glumesc dupa ce am mai vorbit putin timp el a zis da ce anume eu nu-ti poti gasi pe cineva care e de seama ta eu am ramas dezamagita (el e mai mare decit mine cu 3 ani)dupa un tipm pur si simplu am vorbit pe net.Peurma el singur a inceput sa-mi scrie mesaje in care scria ca doreste sa ne vedem etc. dupa un timp am aflat ca se intilneste cu o fata care e mai mica decit mine cu un an. Iar acum imi spune " ce nu vrei sa-mi mai scrii gATa nu ma iubesti, hao mai bine sane vedem intr-o zi sa vorbin in 4 ochi si eu am spus nu deoarece m-a durut faptul de ceea ce mi-a zis. Voi cum credeti trebuia sa spun nu? Si cum ar trebui sa procedez eu mai departe? Ajutztima.

Răspuns Câştigător
| silvia95 a răspuns:

Ai facut bine ca i-ai raspuns "nu".A vrut cred ca sa profite de tine, sa spuna pe la prietenii lui ca "uite ma intilnesc cu mai multe, ca le invirtesc pe degete cum doresc eu"asta e ipoteza mea.Dar daca te iubeste cu adevarat o sa incerce sa afle de ce nu vrei sa va vedeti in 4 ochi, si o sa umble dupa raspuns pina nu o sa-l afle.Bafta!

4 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Vorbeste ncu el intre patru ochi. nu pe mess, nu la telefon. vei afla daca te place si el, si daca puteti avea o relatiewinking

| Change a răspuns:

Imi pare rau dar in ceea ce priveste aceasta relatie cu el eu sunt cam negativista caci pare a fi un baiat care se joaca cu mintea ta.NU este chiar asa mare diferenta(chiar deloc) dar este vorba de cum se poarta cu tine(totusi,nu am inteles daca el inca se mai intalneste cu fata aia mai mica decat tine, nu prea ai fost explicita).
POate ma insel eu, poate el vrea mai mult(o relatie) deci accepta sa te intalnesti cu el dar fi atenta! ok?
Iti tin pumnii.

| Andreea_8672 a răspuns:

E foarte bine ca ai spus nu, daca te-a mintit spund ca esti prea mica doar sa scape de tine...e clar.

| yonutz1 a răspuns:

A vrut sa profite de tine happy