| Gabitzu10 a întrebat:

Daca as trage-o pe prietena mea de par cand o facem credeți ca ar avea urmari naspa? Adică suntem de ceva timp impreuna si ma gandesc ca nu s-ar supăra

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum o cheamă? Manuela?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu incerca ...si vezi tu, daca maine mai vezi cu ambii ochi, sau doar cu unul! laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar atat, sa o tragi de par si nimic mai mult? Urc-o pe pereti, pune-o in pozitii contorsionate, sau de ce nu de Yoga. Si vezi ce zice? big grin

| Passatb6 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Adevarat, o salta asa, si o tranteste de perete, noua metoda de demola. Da' da calumea cu ea, sa se vada pe perete, amintire. Dupa o ia asa mai pe sus, si o invarte ca titirezu'. Si la final o arunca din pat, si cade peste ea, o sa fie o partida de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curios cum au decurs primele partide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o intrebi dacă îi plac lucrurile de genul.
Mai dai de nebune care se considera curve dacă accepta asa ceva sad

| Rux04 a răspuns:

Salut. De ce nu o întrebi dacă dorește? Într-o relație comunicarea este cheia.

| Passatb6 a răspuns:

Nu frate, trage-o de par, da-o cu capu' de tavan. Asa mai hardcore, mai bagai o mana in gura. O poti lasa si cheala pana la urma, asa nu ti-o fura nimeni.

| Alegeo a răspuns:

Pai depinde cum e ea.
eu nu cred ca s ar supara.
pe unele fete le excita mai tare, dar tras de par asa finut nu sa o doara?
Eu zic sa incerci?