| AlinaEremia04 a întrebat:

Am o prietena..ne cunoastem de cand eram mici..si acum ba se joaca cu ioana ba se joaca cu mine..si nu stiu ce sa fac..sa ii zic ca numai vreau sa fim prietene sau sa sufar in continuare? P.S mersi daca raspundeti.

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Cred ca esti cam geloasa pe ea ca e joaca cu alte fete happy sincer ar fi bine sa mergi impreuna cu ele sa te joci happy.

| Axys a răspuns:

Sa vii cu idee bune de jocuri happy si iti spun cu siguranta ca vei reusi

| Hangover a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu prietena ta si sa ii spui ce te deranjeaza. Daca va leaga cu adevarat o prietenie adevarata totul va decurge bine. Cius!