| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,adică e un complex.
Eu am dintii foarte drepți dar cei doi de sus, din mijloc au un spațiu foarte mic intre ei, nu se vede foarte urat dar na.Ar fi necesar să pun aparat dentar doar pentru doi dinti?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Da, estetic da, daca vrei ca strunga sa se stranga.

| clarpentrutoti a răspuns:

Nu e necesar. Cine te place, te accepta asa cum esti si tu ar trebui sa te accepti. Atata timp cat ai dintii curati, nimic nu ar trebui sa mai conteze.
Si eu am un spatiu intre dintii din fata si in timp au inceput sa imi placa. Asta este trasatura mea specifica si ma face sa fiu eu. Nu mi-a reprosat nimeni ca ar fi urat si chiar daca mi-ar fi zis, nu e treaba lor. Persoanele importante mie contreaza si atat.