| Hangover a întrebat:

Am o problema, adica sper sa nu fie o problema. Sanii mei au aproape 87 de cm(am 13 aniwinking insa ma ingrijoreaza un lucru, sanul drept este mult mai mic ca stangul, cu aproape 3 marimi, bine nici chiar asa, 2 marimi, insa este un lucru ingrijorator?sad Vreau sa zic ca inca sunt in crestere si sincer nu ma gandesc la varsta asta sa am 2 pepenilaughing dar ma sperie faptul ca voi creste si voi arata mereu asasad e groaznic. In sutien trebuie sa mai pun ceva in sanul drept ca sa fie egali caci se observa si ma simt jenata. A da si inca o problema...de vreo4-5 luni sanii mei nu au mai crescut deloc. E posibil sa se fii oprit cresterea lor acum? sa ma duc la doctor?laughing stiu ca e stupida ultima intrebare dar ma ingrijoreaza. Va rog ajutati-ma, mai ales la prima intrebarewinking va multumesc mult si promit ca dau fundita si votez fiecare raspun, si vreau sa adaug ca nu ma intereseaza la varsta mea sa am 2 pepeniwinking

Răspuns Câştigător
| JustDoIt456 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji de acum. Asa este la unele fete unul mai mare si unul mai mic. Cu timpul se vor egala. Tu mai ai inca timp sa nu-ti faci griji.:*

5 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Pai si eu am aceeiasi problema sanul drept e mai mic ca cel stang, dar nu ma ingrijorez sunt in crestere, o sa vezi ca o sa se rezolve cu trecerea timpului

| Snicket a răspuns:

Spune-le parintilor

| Hangover explică:

Da dar nu o diferenta asa de marecrying sunt un monstrulaughing

| AndreyFCSB a răspuns (pentru Hangover):

Știu pe cineva care la 16 ani avea o problema asemanatoare, dar pana la 18 ani avea sânii egali și ar fi bine sa nu te mai simti complexată naiba ai doar 13 ani doar nu vrei sa iti arate sânii ca ai nicoletei luciulaughing. Sper ca te-am ajutat...big grin

| FrumoasaYO a răspuns:

Stai linistita si eu am aceeasi problema si crede-ma ca mi-au crescut sanii atunci cand nu m-am asteptat si sa stii ca e ceva normal sa fie unu mai mare si unul mai mic majoritatea femeilor au asa pe perioada timpului o sa se mai diminueze si no sa se mai observe asa de tare crede-ma ai grija de tine ceao funditzsa?