| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am surplus de piele la nivel sanilor sunt baiat am slabit si mi-a ramas sani atarnati in jos trag la sala am masa musculara bine definita am pus masa si pe piept si sa tras acea piele in proportie de 70% dar restul mie imposibil so intind exista cumva vreo crema pentru intinderea pielii? multumesc

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Chiar nu stiu, ma depaseste, nu vreau sa zic ceva sa ma aflu in vant. In cazul asta cu dermatologi rezolvi, intereseaza-te si de regim alimentar, Bafta.

2 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Nu ai surplus de piele. Este tesut adipos. Trebuie"ars". Fa jogging cel putin 1, 5 ore/ zi, o zi da una nu, opus cu sala. Adica luni sala, marti jogging.

| ravendem a răspuns (pentru carpediem):

Am fost la medic crezand ca am ginecomastie dar mi-a spus doar ca este surplus de piele eu nu mai am deloc grasime happy ce sa ma dau jos se vedea altfel daca era grasime

| carpediem a răspuns (pentru ravendem):

Chiar nu stiu, ma depaseste, nu vreau sa zic ceva sa ma aflu in vant. In cazul asta cu dermatologi rezolvi, intereseaza-te si de regim alimentar, Bafta.