| StigmatA a întrebat:

Cum scap de surplusul de piele de pe corp (in special in zona abdomenului) ?
Am slabit foarte mult intr-un timp destul de scurt si sub acest surplus de piele am numai fibra musculara care nu se vede bine definita din cauza pielii.

Va rog sa ma ajutati , dau FUNDA !

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vichtory a răspuns:

Daca e doar piele nu poti scapa prin tratamente acasa, unica sansa este sa-ti faci o operatie plastica, astfel inlaturi tot.
Uite aici ceva care spune despre aceasta problema.
http://www.operatii-estetice.com.ro/......tetice.php
Mult succes.

| StigmatA explică (pentru Vichtory):

Si cam cat costa o operati din aceasta? in cat timp ma recuperez astfel inca sa pot incepe sa continui cu sportul?

Cautam o metoda ( gen exercitii ) pentru a incerca sa intind pielea pe corp

| Vichtory a răspuns (pentru StigmatA):

E cam scump, intre 600-2000 euro.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
E simplu:Faci sport si/sau mergi la sala.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat