| Bogdan1o a întrebat:

Am o problema....care devine grava
am nevoie de un psiholog, din pacate nu am bani pntru a plati acele sedinte, stie cineva un psiholog care poate oferii sedinte gratuite prin cluj...va rog din suflet

6 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Omule. daca esti cumva la liceu sa stii ca exista psihologi care te ajuta. Daca esti la scoala intreaba un profesor sa te duca la unul din astia. Dka te indeamna sa ii zici ei, spune-i pur si simplu ca vrei pe cineva care sa fie pregatit pentru astfel de lucruri.

| spike625 a răspuns:

Altul laughing sti pe cineva din lumea asta ce munceste pe gratis?

| Bogdan1o explică (pentru spike625):

Stii....eu chiar vb serios si am nevoie de ajutor... poate tie ti se pare o gluma, decat sa dai astfel de raspuns taci in *** si vezi-ti de treaba

| spike625 a răspuns:

**********************************

| Bogdan1o explică (pentru spike625):

Scuze...dar sunt suparat, nu am vrut sa te jignesc,
nu zic sa munceasca pe gratis dar...
infine...ms pentru raspuns oricum, asa cum e