| Alexandru64754 a întrebat:

Am o problema cu internetul când intru la " Ethernet " îmi arată " Network cable unplugged " și când dau la " diagnose this connection " îmi zice Problems found " An Ethernet cable is not properly plugged in or might be broken " Precizez că la router "eth" nu luminează, am Windows 10 proaspăt instalat, Care credeți că este problema și cum aș putea să o rezolv?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi... pune un cablu ethernet bun între router și PC.

| Alexandru64754 explică (pentru mihai69):

Am, cred că e de la el e că e puțin uzat. Totuși mersi de răspuns!