| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu leptopul.Astazi mi l am reformatat si am windows 7...problema mea este ca programele care le am pe desktop sunt mari si totul este alungit.Am intrat in setari, la rezolutie si nu am putut rezolva nimic, totul este alungit, pozele, pagina de facebook, totul...as vrea si eu o rezolvare pentru aceasta problema, de care as vrea sa scap cat mai repede! fundita pentru raspunsul care imi va fi follositor :*

2 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

știu că pentru a rezolva problema mărimilor de pe desktop poți ține apăsat ctrl și să miști rotița mouse-ului pentru ajustare

| мє a răspuns (pentru TeddyAn):

Am rezolvat, nu imi recunostea placa video.happymultumesc oricum