| Larissa04 a întrebat:

Am o problemă cu personalitatea mea, nici la momentul actual nu stiu cine sunt,ce vreau, am o confuzie în capul meu, zilnica gândesc la cum sa ma schimb, să devin o persoană mai sociabila și cu caracter. sunt prea timida iar la prima vedere oameni mă cataloghează ca "fata naivă". Niciodată nu am nimic de spus, sau când am nu spun de rușine și de frica de a fi judecată, am multe complexe, si..chiar încerc de mult timp să mă schimb, în primul rând pentru mine iar apoi pt ceilalți, să nu mai apar în ochilor celorlalți față naiva care stă mereu în umbră. Prefer să tac să nu spun nimic și să ascult. Nu pot fi enegica si toate cele..nu știu.

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti prieteni ca tine, o sa te ajute mult, vei vedea.