| bobytza1234 a întrebat:

Am un Samsung galaxy sl (i9003) si azi l-am scapat pe jos nu a fost o lovitura puternica... apoi ecrenul s-a bruiat si am tinut apasat pe butonul de inchidere sa il restartez si am tinut apasa si s-a inchis si de atunci nu se mai deschide deloc si cand il bag la incarcat la fel nu se deschide... i-am scos bateria si am bagat-o la loc si la fel nu se deschide. Ce are? Si cat m-ar costa sa il repar? Sau ce pot face? ROG SERIOZITATE SI CEL CARE MA AJUTA PRIMESTE FUNDA GARANTAT!

2 răspunsuri:
| NishaLeenKennedy a răspuns:

Acum câteva zile am scăpat o farfurie pe jos. Nu s-a spart. Apoi stăteam in camera si deodată aud ca pușcă ceva. M-am dus si am văzut farfuria toată in mii de bucatele. Si nimeni nu a fost acasă. Având in vedere ca este Samsung, îți recomand sa te duci la un magazin Orange sau Vodafone, cosmote depinde ce mai si sa intrebi ce s-a întâmplat. Sau mai este o varianta : poate s-a DEMAGNETIZAT cartela. Încearcă cu alta cartela. Funda? puppy dog eyes