| Marianahsvvd a întrebat:

Am o problema.
Cum pot reseta parola BIOS laptop medion, nu-mi repornește laptopul nici cu accesarea ei, cum pot sa o elimin?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sansele sunt foarte putine sa poti elimina parola din bios dar poti incerca sa desfaci laptopul iar pe placa de baza are o baterie mica plata, o scoti, astepti 5 minute si o pui inapoi daca nu a mers ia-ti adio de la acel laptop! Inainte sa faci asta, descarca si un update de firmware pentru bios, s-ar putea sa trebuiasca daca nu va mai porni...

| Marianahsvvd explică (pentru lpavel):

Cum sa-mi iau adio, nici service ul sa nu mai poată repara?

| lpavel a răspuns (pentru Marianahsvvd):

Numai asa poate incerca si service-ul cum am zis mai sus, iar sansele sa-l repare sunt foarte putine...