| Ana_Ana_2000_N8hy a întrebat:

Am o problema destul de mare. Mi-am pus o parola la laptop si am uitat-o. Faza e ca nu e de administrator, ci pur si simplu îmi apare "Start-Up Password", căsuța pentru. parola si alte doua căsuțe in care îmi apare " OK" si " Restart". Ce ar trebui sa fac ca sa pot reseta laptopul?

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Daca folosesti windows xp, dai direct pe "ok" si vezi daca merge (fara sa pui vreo parola).
Daca nu, incearca sa intri in Safe mode - F8 cand se deschide si sa resetezi parola de acolo.

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Intaleaza i un nou windows