| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am o problema. destul de naspa. sa zicem asa. Sunt mult prea inalta. Am 1, 73 m si majoritatea baietilor de care m-am indragostit pana acum sunt muult mai pitici decat mine si sunt cu 1 an mai mari, ba chiar de o seama cu mine si nu suport chestia asta! mi se pare normal ca baietii sa fie mai inalti ca fetele si nu invers! nu as suporta ca iubitul meu sa fie mai scund ca mine. pur si simplu nu imi place. si faza e ca, cresc din ce in se mai mult si nu vreau! nu am chef sa ajung cat un bloc. mi-am intrecut si parintii si prietenii si nu suport asta! adica in fine am multe fete inalte ca mine ba chiar mai inalte in clasa dar majoritatea fetelor si baietilor sunt mai scunzi ca mine! urasc chestia asta! ce sa fac sa nu cresc mai inalta de atat? NU SUPORT! ajutor! vreau sa scap de asta

4 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai nu dispera. Fiecare ne avem perechea tongue Exista si baieti mai inalti ca tine, nu are cum happy Trebuie sa gasesti pe cineva prin liceu/scoala sau prin parc, atunci cand te plimbi. Renunta la tocuri si poarta balerini. Stii ca te invidiez, poti castiga lejer titlul de miss boboc la bal si poti fi model daca vrei tongue Daca tu nu ai o parere despre tine, nu te astepta ca restul sa fie multumiti.
Succes happy si capul sus

| vladucu a răspuns:

Nu spune asta ai sa vezi ca e ok. Daca baieti sunt mai scnzi este pentru ca fetele se dezvolta primele si eu ca baat eram mai scund ca multe fete de la mine din clasa dar acum ele s-au oprit si au inceput baieti sa fie mai inalti eu am crescut 25 cm de acum doi ani si am 1.80 si am fete in casa a fel de inalte ca tine nu iti face griji o sa ramai mica fata de ei probabil esti in clasa 5-7 nu?! Ai sa vezi i la liceu ca o sa fie baieti inalti iar ti-e ti se vor dezvolta partile feminine si vei arata bine ai sa vezi.

| Anonimul2011 a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu te mai gandesti la asta ca si eu am in clasa vreo 5 fete inalte si au baieti mai mici la inaltime si ele nu se speri din auza inaltimii.Si nu conteaza ce inaltime ai daca esti frumoasa si este desteapta asta ii bine ca asta te vor ajuta sa ajungi ceva in viata(mai mult daca esti desteapta)!

| swee1love a răspuns:

De obicei se fetele se dezvolta si cresc inaintea baietilor, dar mai apoi vor deveni mai inalti decat noi, fetele.Deci nu iti fa grijiwinkingVei gasi multi baieti baieti inalti.Si profita de faptul ca esti inalta.Si eu sunt inalta si ma bucurwinkingPt ca ai multe avantaje.Asa ca vei gasi si baieti inalti pe placul tau.Nu te ingrijora.:*