| Nousername a întrebat:

Nu mai cresc de la 11 ani. Sunt foarte mica de inaltime. Nu stiu ce sa ma fac. Am incercat de toate ...TOT. Nu mai suport ...sunt foooarte scunda crying. M-a intrecut o fata de 12 ani, e mai inalta ca mine cu un cap, si eu sunt o piticaaa crying Ma fac de ras.

8 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Mananca miere de albine o sa mearga
succes

| fLrYdzstr a răspuns:

Ce inaltime ai si cati ani ai?

| ionelutza_7448 a răspuns:

Dar tu catzi ani ai?

| silviu766 a răspuns:

Daca zici cati ani ai ...am putea sati dan un raspuns,
de exemplu eu am 13 ani, baiat, si am 1.70 - 1.71 ...si mie mi se pare ca sunt mictongue dar fetele nu cresc foarte mult de obicei, se trage si din neam

| Andra_3104 a răspuns:

Depinde,poate fii o anomalie, sa fie genetic.De exemplu daca si mama ta este scunda sau membrii familiei tale sunt pitici nu ai de ce sa iti faci griji pentru ca este genetic dar daca nu este asate sfatuiesc sa mergi la medic pentru ca poate fii o boala, nu stiu poarta si tu tocuri...

| QaTaLyNN a răspuns:

Apuca-te de HANDBAL, BASCHET, INOT si alte sporturi chiar daca nu iti plac, alege unul si incearca sa perseverezi si poate asa vei creste in inaltime! Mult succes~~~

| SlimShaddy a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa iti fie rusine cu inaltimea ta.Banuiesc ca pe tine nu te deranjeaza atat de mult pe cat te intereseaza de opinia celor din jurul tau.Nu trebuie sa iti bati capul cu ei. Daca iti sunt prieteni te vor accepta asa cum esti si mai ales ca sunt foarte multe fete scunde si sunt mandre de asta.Nu cred ca ai vrea sa fi o fata inalta de vreo 1, 80 sau asa ceva.Eu zic ca e ok sa fi mic.Si in al doilea rand inca esti un copil si mai ai timp sa cresti.Nimeni nu stie asta concret.Fi optimista si priveste intotdeauna cu capul sus.winking

| jsgggs a răspuns:

Ee nu mai fi suparata asta se trage din neam. daca rudele tale, parinti tai sunt un pic cam scunzi nu ai altcuiva sai semeni ca doar ei te-au facut.nici eu nu am mai prea cresc am 1.58 i-am ajuns pe mama si pe tati.sunt cat ei deci...