| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Cu cat te ajuta inotul sa te inalti?
Salut TPU! Sunt scund si as vrea sa mai cresc in inaltime. Din acest motiv, ma gandeam sa ma apuc de inot(cica inalta inotul). Totusi, conteaza foarte mult si cat ma inalta-daca e sa ma inalte doar 2-3 cm atunci ma lipsesc...in schimb, daca e sa ma inalte cu 7-10 atunci clar merita.Deci:
CU CATI CM MA AJUTA INOTUL SA CRESC IN INALTIME? SE MERITA SA MA APUC DE INOT CA SA MA INALT? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca ar fi adevarat, cu toti am inota, dar e genetic si conteaza alimentatia sa fie de 3 ori per saptamana bogata in carne