| mihaela3432 a întrebat:

Am o problema, dupa cat timp nu se mai vede la analize ca ai fumat iarba? Am iesit vineri cu niste amici si am cerut o tigara si un baiat mi a dat sa trag din tigara lui, dupa 2-3 fumuri mi am dat seama ca ceva nu e in regula, de fapt era iarba cu tutun, si evident nu am mai continuat. mentionez ca NU am fumat mult. Daca merg peste 2 saptamani sa imi fac analizele pentru depistarea dogurilor, se mai vede?

2 răspunsuri:
| Sw1ngg a răspuns:

Nu se va vedea la analize ca ai fumat iarba LOLOL laughing, stai linistita ca nu are cum sa se vada.

| mihaela3432 explică (pentru Sw1ngg):

Nu la analize obisnuite...la analize speciale care depisteaza daca ai consumat droguri