| divinuu a întrebat:

Am o problema.eu fumez de 1 an aproape.Acum vreau sa ma las deoarece cand termin a 8-a vreau sa dau la liceul militar si acolo se fac analizele de sange.Credeti ca daca nu fumez 1 an inainte tot se va vedea ca am fumat? Si daca s-ar vedea, ce as putea face pentru a opri asta? Daca beau mult lapte ajuta la ceva? Mersiii; x

12 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Daca te vei lasa de fumat totul va fi in regula.

| ClaraZ a răspuns:

In analizele de sange nu se vede ca fumeziwinking

| gabryel a răspuns:

Daca fumezi mult, 1 pachet de tigari pe zi, sau mai mult se vede la analize, dar daca bei zilnic lapte mai ales in apropierea perioadei in care vei face analize nu se mai observa la radiografie.

| Spufff :x a răspuns:

Mai nu stiu daca bei lapte poti rezolva ceva.stiu doar ca in clasa a6a au venit la scoala unde invatam niste specialisti de la "anti`drog", si ne-au explicat ca nu e bine sa fumam si chestii. la un mom dat un coleg de al meu l-a intrebat pe unul dintre tipi "in cat timp se duce fumul din plamani de la o tigara?". la care respectivul a raspuns "fumul unei singure tigari sta in plamani jumatate de an ". acum nu stiu ori a facut misto ori nu thinking dar parea foarte serios. mananca multe legume, fructe, bea apa. fa sport.mergi la munte.cred ca asa vei mai reusi cevalove struck. si succes la liceu smug

| divinuu explică:

Fluturash, eu zic sa taci din gura daca nu esti bine informata. Din intrebarile mele anterioare reiese faptul ca sunt virgina si nu stiu cum ai dedus tu ca fac sex non-stop.Esti o nesimtita si o tampita ce nu merita nici un scuipat.Curva-i mata.

| divinuu explică:

A si sa inteleg ca daca nu ma jignea nu se intalnea cu tine?raised eyebrows

| zVIk7oRz a răspuns:

Cel mai bine e sa nu fumezi deloc, si nu o sa se observewinking

| StefiMaria a răspuns:

Eu cred ca daca fumezi de un an ti s-a format "punga" aceea neagra din plamani, dar la analizele de sange nu se vede daca fumezi sau nu happy, mai bine lasa-te de tot de fumat nu este bine ceea ce faci si succes la liceu :*

| fluturash_7393 a răspuns:

Ai aceeasi virsta ca mine si fumezi, umbli cu rromi, faci sex non-stop, mai esti si o needucata, ma mir cum de nimeni dintre utilizatorii TPU nu-ti fac nici macar un repros sau o observatie.Crezi ca daca vii aici si pui niste intrebari stupide cineva ti le va rezolva? Nu, draga.Ai grija pe viitor, OMG ce oameni, nici nu pot sa imi inchipui ce curva va iesi din tine cind vei fi mare.

| fluturash_7393 a răspuns:

Divina, draga mea, a fost o gluma.Hai sa-ti zic.:Conversez cu un membru TPU pe messenger,. El, mi-a propus un pariu, pe care eu l-am acceptat, insa nu stiam in ce ma bag.Toate aceste cuvinte nu sunt scrise de mine, el le-a scris dindu-i eu parola de la contul meu de pe TPU.Chestia e ca daca eu i-am dat voie sa-ti scrie tie aceste cuvinte, inseamna ca am cistigat o intilnire cu el.Scuze inca o data pentru ca tocmai tu ai fost victima.

| fluturash_7393 a răspuns:

P.s.Mama mea nu e curva, e o femeie minunata cum nu ai mai vazut, asa ca te asigur ca te-ai inselat, cit despre celelate cuvinte, te inteleg, erai nervoasa si de asta. te-ai razbunat.inteleg.vreau doar sa intelegi ca nu eu am scris acele cuvinte.insa datorita faptului ca existi.eu am cistigat o intilnire cu un baiat super-frumos.

| fluturash_7393 a răspuns:

Nu, daca eu nu ii dadeam parola de la contul meu pe TPU, nu se intilnea, am crezut ca vrea doar sa arunce o privire asupra intrebarilor si raspunsurilor mele, nu stiam ce are de gind sa faca, nu am crezut ca te va gasi tocmai pe tine, pentru a-ti acorda un raspuns idiot.Scuza-ma inca o data, stiu ca nu vei putea trece usor peste asta...insa crede-ma ca nu din gura mea au iesit acele cuvinte.