| CARDHU a întrebat:

M am apucat de fumat si vreau sa va pun doua intrebare iar cel care raspunde la amandoua primeste FUNDA! 1. Daca beau lapte, mi se curata plamanii daca fumez si 2. Daca fumez nu mai ma fac inalt adica nu mai creesc sau creesc greu in inaltime?

Răspuns Câştigător
| Anonim187 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca problema cu laptele se muta si la 2. de la 1. Daca bei lepte de hidratezi happy

4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Hmm nu stiu ce legatura are laptele cu plamanii si tigarile cu inaltimea normal ca o sa cresti cunosc persoane care fumeaza si au 2 m

| AndyLavy a răspuns:

Niciuna din ceea ce au spus tu nu are nicio legatura cu tigarile.deci indif ce cat lapte ai beanu ti se vor curata plamanii... si indif de cart ai fuma nu iti afecteaza inaltimea.

| Anonim187 a răspuns:

1. Nu ti se curata plamanii daca bei lapte
2. Nu are nici o treaba inaltimea cu tigarile te dezvolti la fel, atat ca de la tigari ai pielea altfel... Nu prea mai e hidratata
Funda?

| Anonim187 a răspuns (pentru Anonim187):

Am uitat sa mentionez ca problema cu laptele se muta si la 2. de la 1. Daca bei lepte de hidratezi happy

| VesnicRatacitore a răspuns:

Sincer cel mai bine este sa nu mai fumezi. Iti distrugi plamanii. Si doar tie iti faci rau.