| danyy_4472 a întrebat:

Am o problema f delicata am o dragoste la dist prietena mea i din deva eu ar si suntem impreuna de 8 luni in astea 8 luni o fost fidele sigur da saptamana trec o fost plecata in turcia cu ceva dansuri si in ultmile 2 zile o fost cu un turc am aflat si mi-a zis ea mi-a recunoscut. si nu stiu ce sa fac sa i mai dau o sansa sau nu? o iubesc enorm si si ea o plans in genunchi sa i mai dau o sansa... ce sa fac va rog mult nu stiu? rasp serioase va rog? nu stiu sunt ff sigur ca ma iubeste ce sa fac? si fete si baieti va rog cat mai multe? pls.raspunsuri serioase? multumesc

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In locul tau nu i-as da a doua sansa mai ales cand mi-ar face un show patetic cu lacrimi de crocodil. Daca ma iubea cu adevarat nu calca in stranchini.Eu cum am putut sa ii fiu fidel si ea nu? Orgoliu omule, orgoliu.Mai sunt fetewinking

| narcisa a răspuns:

Ar trebui sa ii mai dai o sansa deoarece este impreuna cu tine de 8 luni iar cu acel a fost doar 2 zile.
sper sa va impacati
fundita?

| sensesDelight a răspuns:

Depinde și de cât de mult ții tu la ea aici, și de cum privești situația. E posibil să nu mai ai încredere deplină în ea după faza asta, să o privești altfel și atunci ea se va simți distanțată și relația tot nu va merge. Iar la partea cu statul în genunchi, tu o cunoști. Dacă o făcea din dragoste sau doar ca să fie iertată. Ambele sunt posibile, cunosc multe fete care fac așa și apoi se ard iar, singure. ^_^ Aici depinde de cât de sinceră ți s-a părut ție atunci când își cerea scuze.
Oricum, dacă într-o excursie scurtă și dedicată dansului și-a făcut timp și pentru altcineva, e destul de întunecată treaba...
Iar la partea cu distanța, e greu să ai o relație îndepărtată. Pentru că la un moment dat nici nu o mai simți ca o relație. Sunt sigură că nu vă vedeți totimpul ca un cuplu apropiat, ci țineți legătura prin mess/telefon. Fetele de obicei simt distanța mai tare, pentru că ele sunt cele care-și doresc să fie alintate, plimbate, să simtă că au pe cineva lângă ele. Fapt care oarecum explică motivul pentru care a călcat strâmb.
Dar oricum, tu ai să hotărăști în funcție de sentimente și de încredere. Eu doar vin cu sfaturile care sper că te-ajută.^.^