| Ony_Onutzza_Onytzza_1999 a întrebat:

Am o PROBLEMA foarte GRAVA dupa ce imi spal parul mi se incalceste si chir daca folasesc balsam ce sa fac?
funtita!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te si puneti prosopul in cap (lasa-l vreo 15 minute)si dai cu el deasupra parului si nu te pieptana.te usuci daca vrei dar nu te pieptana cand este ud..ca o sa te tragi de cap si o sa fie si mai incalcit decat este. Dimineata dupa ce te trezesti poti sa te pieptani cu o perie.big grin Fundita?

| rarepearls a răspuns:

Foloseste otet de mere de la Plafar, incearca si nu o sa te mai confrunti cu problema asta :*