| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema fostul meu prieten..si >primul:" acum un an am fost impreuna de 2 ori si acum tinem legatura foarte strans vorbeste foarte frumos cu mine.Are prietena dar acum 2 saptamani s-a despartit de ea si a vrut sa ne impacam doar ca eu nu am procedat prea bine, imi da de ineteles ca inca ma mai place putin si ca dca nu ar fi prietena lui s-ar impaca cu mine imi zice"totul o sa fie bine" am asteptat un an nu mai pot sa astept asta cu toate ca nu pot sa renunt la el. I-am zis ce inseamna pentru mine, cu el pot vorbi orice si el cu mine la fel suntem cei mai buni prieteni si mai mult de atat.Noi ne-am aptopiat acum 2 ani la inviere anul trecut la inviere chiar daca nu eram impreuna ne-am sarutat, anul asta am stat impreuna si in brate la el da nu ne-am sarutat. Ce sa fac sa ma impac cu el? Cu alti baieti nu pot vorbi cum vorbesc cu el si nici el vad ca nu vrea sa scape de mine pentru ca imi vorbeste foarte frumos....Va rog ziceti-mi ce sa fac sa ma impac? Funda la varianta cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| igghi a răspuns:

Atunci pune-l sa aleaga!
sa nu te mai amageasca.
sa stii exact

9 răspunsuri:
| deliaa_5419 a răspuns:

Scuzati greselile! Si am uitat sa va spun ca el s-a impacat cu prietena lui dar tot frumos vorbeste si se comporta..nu il inteleg.

| igghi a răspuns:

Inseamna ca nu te vede ca o iubita, mai degraba ca o sora.
ce diferenta de varsta este intre voi?

| deliaa_5419 a răspuns (pentru igghi):

El tot in clasa a9a este dar cu aproape un an mai mare! Dar nu imi vorbeste ca unei surori deloc!

| deliaa_5419 a răspuns (pentru igghi):

I-am zis sa nu ma amageasca si a zis ca nu o face! Imi zice sa am rabdare ca o sa fie bine! Si oricum daca e impreuna cu aiastraight face dar nu pot renunta la el:-s

| igghi a răspuns (pentru deliaa_5419):

Daca e q alta nu are rost ca u sal asteptzi.
incearca sa nu-i mai permitzi sa te ia in brate. sa te pupe...

| deliaa_5419 a răspuns (pentru igghi):

Aici e greu pentru ca nimeni nu ma intelegestraight face am incercat sa fiu indiferenta sa renunt la el, sa merg mai departe dar nu pot pur si simplu si imi mai da si sperantestraight face Iti multumesc ca ma asculti macar tu nu ma cunosti si nu poti comenta la adresa mea sau spune altor persoane, pentru ca dac vorbesc cu"prietene" nu e bine deloclaughing

| igghi a răspuns (pentru deliaa_5419):

Mai vbim pe mss daca vrei...
sa nu vada toata lumea...

| deliaa_5419 a răspuns (pentru igghi):

Trimite-mi un mesaj cu id-ul taubig grin

| igghi a răspuns (pentru deliaa_5419):

Bagolyirisz@yahoo.ro
nu ma lasa sa trim msj

| igghi a răspuns (pentru deliaa_5419):

Atunci pune-l sa aleaga!
sa nu te mai amageasca.
sa stii exact