| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema grava, Transpir foarte des la subrat, ma spal zilnic, iau doar haine curate dar fara rezultate. Ce sa fac astept raspuns rapid!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca cu un deodorant bun nu mai ai problemele astea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La doctor s-ar putea sa fie probleme cu glandele sudoripare

| SoRiNaQo a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un medic sa te consulte poate iti spune el o solutie.
Din cate stiu eu lichidele pe cale le bei trebuie sa le si scoti prin transpiratie / mersul la toaleta.

Daca transpiri foarte des atunci inseamna ca esti o mare consumatoare de lichide happy

Sper ca te-am ajutat, altceva nu stiu ce sa-ti zic... Ai grija de tine si sper sa-ti remediezi aceasta problema happy