| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemasad INALTIMEAcrying Ce trebuie sa fac sa mai cresc si eu? Am 15 ani aproape si 1.52sad...cati centrimetri as mai creste pana la 18 ani?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atat aveam si eu la varsta ta. Acum la 20 de ani am 1, 70. O sa mai cresti, nu iti fa probleme. Daca practici un sport ajuta mult. Mai ales innotul, baschet sau volei.

| Arthur a răspuns:

Pe langa ce a amintit @Sniper, incearca si innot.

| Amrita a răspuns:

Hi! Pai. in primul rand eu stiam ca pana-ti vin "problemele" mai cresti, iar dupa prinzi forme.hee hee Nu te panica. si eu sunt cam mica de statura, am 1. 61 dar stii ce? fetele mai mici sunt mai dragute big grin

| Sniper a răspuns:

Linistestete ca o sa mai crestihee hee!
Poti sa te apuci de volei sau baschet (parerea mea).

| anna_5786 a răspuns:

Stai linistita o sa cresti. sau te poti bucura de inaltimea ta...

eu una am 1, 70 si ma cred prea inalta x_X, urasc asta.

asa ca fii fericita, datorita inaltimii poti fi si cu baieti mai inalti si cu baieti mai scunzi smug e avantajul tau smug

| ionika a răspuns:

Stai linistit o sa mai cresti pana la 18 ani. i naltimea face parte de cum te-a lasat Dumnezeu. Dar stai linistit vei mai creste destul incat te vor place fetele foarte mult.Nu conteaza inaltimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ionikalaughing sunt fatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi in fiecare zi, dimineata cate o ora axerciti crede-ma, si o alimentatie sanatoasa cu multe fructe si legume, daca nici asta nu va, erge fa un curs de baschet

| ike a răspuns:

3 cm.laughing. glumesc. Dar totusi, de ce vrei sa cresti? si eu sunt de parere ca fetele mai mici sunt mai dragute.
Nu-ti face griji, cauti un prieten inalt care sa te tina mai mult in brate.tongue