| halooha a întrebat:

Am o problema legata de facebokk....intru pe el imi merge e ok dar daca intru la prieteni sa vad pozele imi arata albumele si pozele lor dar daca apas pe o poza de a alor sau de a amea nu mi-a arata mare....adik nu mi-a arta cu comentari si sa vad poza mare imi apare ca o ceata gri dar poza nu oare dc?

3 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel nu pot sa vad deloc nici pozele mele nici ale prietenilor dar daca intru pe alt calculator imi merge. Ia incearca si tu sa vezi daca poti intra de pe alt calculator. Sicner si eu sunt foarte curioasa sa aflu raspunsul la intrebarea ta. SI mentionez ca am vreo 2 saptamani de cand nu pot vedea pozele. Am trimis mesaje acolo la aia de la facebook dar degeaba vad ca undeva ii doare de problemele noastre

| halooha explică (pentru Viviluka):

Ce aiurea o sa incerc sa reinstalez windosul si o sa te anunt si pe tine daca o sa maearga

| Viviluka a răspuns (pentru halooha):

Pai da si eu tot la fel vroiam sa fac