| AnemonaP a întrebat:

Am o problema mare.Am laptop cu cablu upc prin rutter.Cateva zile voi fi plecata la munte si am nevoie de laptop.Nu am wireless pe el.nu pot sa pun cumva pe un stick ceva.ca sa aiba net? Nu stiu.Ce sa fac? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Un stick normal nu o să te ajute. Dacă ai un Internet key ( ca cele de la Vodafone sau cosmote) rezolvi ceva sau să-ţi faci rost de un wi-fi stick să te conectezi la o reţea neprotejată de pe acolo

| Bellathaa a răspuns:

Pai nu. Nu poti cu stick. I-ati un modem reincarcabil de la Vodafone. Il reincarici cu credit si o sa ai net! happy Nu dai foarte mult pe el.