| lylo a întrebat:

Am o problema mareeeeeee! de aseara mi-au aparut niste basicute asa ( ceva de genu ) pe fata big grin spuneti si mie vreo crema ceva ca nu le suport plzzz dau funda! :X:X:X

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Șmilgher.

| lylo explică:

Nu sunt puncte de gresime ca sunt rosii :d

| MidnightLady a răspuns:

Nu ai o problema, ai cel putin doua. Hai sa vedem, o ghicesti pe-a doua?

| piedone1988 a răspuns:

Este posibil sa ai varicela, dar cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor pentru mai multa siguranta. Daca iei un tratament necorespunzator sau iti dai cu o crema care nu trebuie pot aparea complicatii. Apropo, daca ai varicela nu se recomanda sa folosesti crema pentru fata. Insanatosire grabnica happy