| zambettrist a întrebat:

am si eu o problema: aseara m-am epilat pentru prima data cu crema si pe piciorul drept mai jos de genunchi mi-a aparut o bubita neagra! Imi puteti spune de ce sau daca imi va trece, daca trebuie sa fac ceva? dau funda pentru cine imi explica cel mai bine. multumesc si

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bubita neagra nu are legatura cu epilatul; e o simpla coincidenta. E posibil sa fi fost acolo dar ai observat-o abia ieri, cand te-ai epilat.
Las-o in pace, n-o zgandari si trece singura.

| AliGab a răspuns:

Nu vreau sa ti creez sila dar uita-te bine daca este o bubita neagra sau un "gandacel" negru numit capusa. Daca este doar o bubita asteapta sa treaca, dar daca este capusa informeaza-te cautand pe net cum sa o scoti astfel incat sa nu-i ramana capul ingipt in pielei ta. Sper sa fie doar o bubita. Sanatate.

| Smile932 a răspuns:

Probabil ca te-ai cam iritat de la crema. Te poti da cu spirt si sa astepti putin sa vezi cum reactioneaza bubita! Ai grija cuu ce creme te epilezi. Iti dau un sfat : Crema depilatoare ( pe care o folosesc si eu si este foarte buna este cea de la farmec) esti foarte buna!:*

| zambettrist explică (pentru Smile932):

Da cu crema de la farmec in tub galben, capac mov si este cu aloe vera