| iabrinzaniuc a întrebat:

Am o problema mie imi place de o fata dar ea nu stie de asta si inca plus la asta ei e place de alt baiat, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

E o singura cale - impusca-l pe baiatul respectiv, rapeste-o pe fata, schimbati identitatea (asta mai mult optional) si bucura-te de ea pana o dai in doua.

| Casandra88 a răspuns:

Pai incearca sa-i dai de inteles...incerca sa-i fi alaturi daca suneti prieteni..Cand o privesti incearca sa-i zambesti si vezi cum reactioneaza.Ii poti arata ca esti diferit de celalalt tip de care ei ii place si ca tu ii esti mai aproape. Sper ca te-am ajutathappy

| flippy94 a răspuns:

Prima data incearca sa te faci "vazut", sa te observe dar nu fa ceva de genul : incepe sa strigi sau de astea, fa ceva prin care sa-i atragi atentia, afla ce-i place si incearca sa o inveselesti. pe urma toate vin de la sine.winking

| lisa21m a răspuns:

Daca ea este indragostita de alt baiat, spre binele tau iti spun sa te retragi!