| Dyanushka a întrebat:

am o problema...m-am indragostit intr-un baiat si el stie de asta, dar lui nu ii place de mine...Cum as putea sa-l uit?

3 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Este destul de greu sa il uiti! Va fi inevitabil sa nu te gandesti la el cel putin de cateva ori pe zi. Pentru inceput incearca sa accepti ca nu il vei avea niciodata si incearca sa iti gasesti un alt baiat care poate sa te ajute sa il uiti. Ai nevoie de timp ca sa poti sa faci asta, dar incet incet vei reusi happy Succes happy

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Heelllauu!
Este destul de greu de depasit acest moment, nu trebuie sa faci nimic, pur si simplu spui ca nu te mai intereseaza persoana lui. Am trecut si eu prin asa ceva I don't want to see
Bafta. big grin

| Bipa a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandi la el, incearca sa ati ocupi timpu cu altceva.Eu stiu ca este greu dara daca el nu simte acelasi lucru pentru tine nu are rost sa te mai gandesti la el.Nu ati faci decat rau si te amagesti.