| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema serioasa.
Cand ies cu o fata afara si leg o conexiune mai serioasa si ma atinge, incepe sa mi se "ridice" am incercat sa controlez si nu pot deloc.
M-am sarutat prima oara cu o tipa si chiar si dupa ce am baut 2 beri a aparut erectia imediat.

Am comparat cu restul pe strada, ii vad ca se saruta si nu se intampla asa...

12 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pentru ca te-ai uitat la barbati, tu fiind copil. Dupa ce ai experienta in domeniu, vei fi tot mai greu de... impresionat.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Offf din pacate am 21 de ani sad

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Offf. sad
Atunci controleaza-ti imaginatia aia bogata. Era mai demult un serial, iar unul dintre personaje avea o problema asemenatoare, asa ca de fiecare data cand se afla in situatie, se gandea la toalete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă că te gândești la altceva când te ea te săruta. Adică majoritatea când se săruta nu se gândesc la nimic, au mintea goala

| Antopuff a răspuns:

Si care e problema?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Antopuff):

Pai ma fac de ras nu? cum ar veni sa vezi pe unu ca-i i se scoala, mie mi se face grav, eu am imaginatia bogata.

| Antopuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e de bine faptul ca se intampla asta. Inseamna ca nu ai o problema. Cat despre parerea fetelor e destul de amuzanta situatia si cam e un compliment laughing

| anonim_4396 explică (pentru Antopuff):

Hmm suna binee, deci fetelor le place asta? dar crezi ca ele stiu cand se va intampla asta? laughing adica nu o sa ma mai feresc daca nu e nimic ineregula.

| Antopuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa generalizez dar exista o categorie de fete care nu sunt imature si nu se sperie de aceasta reactie a organismului masculinlaughing

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

laughing Mergi la medic..glumesc.
-probabil esti mai sensibil, nu e nimic gresit..si nici rusine nu ar trebui sa-ti fie pentru ca e ceva normal. unora nu li se ridica nici dupa o sticla de vin rosu si tie. vorba aia "ai sa-ti pui si'n cap"

| User23434 a răspuns:

La bătrânețe o să-ți dorești sa ți se scoale asa laughing

| Treachery a răspuns:

Bea mai mult