| Greenthrone75 a întrebat:

Am o problema serioasa si as dori ajutorul vostru!
Eu am un prieten,cu care am fost chiar cel mai bun prieten.
La gradinita nu eram despartiti, eu sunt genul prieten fidel si el cand cu unul cand cu altul.La gradi ne mai bateam.
La scoala mamele noastre au decis sa ne desparta la clase diferite pentru ca ne bateam.
In timp lucrurile s-au racit intre noi,dar nu mult,nu ne mai vizitam excesiv,nu mai comunicam cum comunicam, cand ne vedem suntem foarte retrasi!
Acum suntem clasa a8-a si as dori sa il apropi de mine pe prietenul meu, dar fara sa isi dea seama.
Am nevoie de sfaturile voastre si mai ales a celor care ati mai trecut prin asta!:*

Răspuns Câştigător
| Alexx911 a răspuns:

Fa ceea ce ii place lui mai mult si cand trece printr-o stae mai grea fa-l sa rada si sfatuieste-l.Fa-l sa-ti spuna tie toate problemele lui

3 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Da e ciudata relatiile astea de prietenie de mici. oameni cresc mentalitatea se schimba.mi s-a intamplat si mie chestia asta ce spui tu dar na cu timpul crestem ne facem alte planuri.ai mici sanse sa te apropi de o pers ca o cunosti de mica.am avut si eu astfel de prieteni si acum ne salutam doar in rest fiecare cu treaba lui.

| Greenthrone75 explică (pentru gabriel87000):

Nu suntem chiar asa, cand ne intalnim pe strada mergem impreuna si vorbim, dar as dori sa incepem din nou sa ne spunem secrete si vorbin mai mult!

| gabriel87000 a răspuns (pentru Greenthrone75):

Asta inseaman altceva din cemi spui tu ai vrea mai mult de la el nu doar o relatie amicala