| Keytiii a întrebat:

Am o relatie de 8 luni si cu citeva zile in urma am gresit in aceasta relatie(am ramas indiferenta atunci cind un verisor de al meu a vorbit urit despre iubitul meu).Noi am trecut peste aceasta intimplare,dar astazi am primit un mesaj de la el,in care me-a pus o intrebare,, Ai putea sa te joci cu inima mea?"Am inteles, ca are banuieli in privinta relatiei noastre.Trebuie sa-i raspund la intrebare, il iubesc foarte mult si nu stiu ce sa-i spun, cum sa-i demonstrez pentru ca sa nu mai apara intrebari de acest gen si sa inteleaga ca eu nu ma joc cu inima lui si nici nu as vrea sa o fac.Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Recita-i o poezie de dragoste si sigur va fi tare impresionat de gestul tau.

| ElenaSA a răspuns:

Poate pentru ca nu ati vorbit despre aceasta intamplare, poate ca are nevoie de lamuriri, de justificari cu privire la reactia ta din trecut.Cred ca ar fi momentul sa-i spui ce simti si de ce ai reactionat asa atunci.