| Keytiii a întrebat:

Iubitul meu mi-a dat o intrebare:,,Ai putea sa te joci cu inima mea?" Normal ca raspunsunl meu ar fi,,nu".Dar doresc sa-i raspund altfel, intr-o fraza cu mult mai dezvoltata, vreau sa inteleaga ca il iubesc si nu vreau sa-l pierd.Cum as putea sa o fac?

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Fii mai sigura pe tine. Nu tu il pierzi pe el, ci el te pierde pe tine! Cu cat ii declari mai multa dragoste cu atata o sa vada ca esti mai slaba... nu ma intelege gresit, trebuie sa i-o spui, dar scrisorile siropoase sunt de la baieti la fete si nu invers.