| anonim_4396 a întrebat:

Am o singura gaura in ureche (cea facuta la nastere) si mai vreau una!
Ma duc la o prietena sa mi-a dea ea!
Am auzit ca e bine sa tin 30 de min gheata si dupa sa fac gaura! Ce parere aveti?
Trebuie sa dau cu spirt? Ma va durea rau? Imi va curge sange?
Cu ce sa o fac? Cu acul sau cu cercelul?
Ce fac daca se infecteaza?

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Eu am 5 gauri intr-o ureche si nu m`a durut asa tare. Acum depinde de cat poti suporta durerea. Daca dezinfectezi acul si cercelul cu spirt nu se infecteaza urechea. Nu te ingrijora pentru ca nu e cine stie cewinking bafta!

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

@princess79 chiar crezi ca pentru o gaura in ureche [pe care toata lumea o face cu cercelul] stau sa cumpar ac de la farmacie si cercel medicinal?oh go on

| princess79 a răspuns:

Pai in primul rad nu ai voie sa o faci cu un ac obisunit. ai nevoie de un ac de la farmacie si te va durea putin si dupa ce ti-ai facut gaura iti bagi un cercel medicinal.Si daca se infecteaza dai cu putin spirt