| lollypopjustforu a întrebat:

Am observat ca multe fete mai mici decat mine ( clasa a 4, 5 a) poarta sutien cu burete, iar cand vin fara sutien sunt plate total.nici macar un pic. ma simt ciudat, pentru ca sunt intra 7 a si nu am sanii asa mari, si nu as vrea sa par ca ele daca imi trag un sutien cu 2 marimi mai mari, ce as putea face :/?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ai de ce să te simţi ciudat, fiecare are alt corp. Eu nu te sfătuiesc să iei nici măcar cu o mărime mai mare, pentru că nu are sens. Dacă ele de la vârsta asta au mentalitatea asta de piţi(scuzaţi expresia) tu vrei să te iei după ele? Căci eu nu cred asta.
Zi faină.happy

| littlebluebutterfly a răspuns:

Pfff nu mai fiti obsedate de sani. In fond, vrei sa te placa baietii? Baietii seriosi nu se uita dupa sani si fumdwinking. Chiar te simti mai bine cu tine insati daca reusesti sa iti faci sanii mai mari.
Pana la urma intrebarea ta care este? Cum sa ai sanii mai mari? Pai daca iti doresti atat de tare eu zic sa iti faci un implanthee hee. Eu zic ca ar fi momentul sa te simti mai bine cu tine insati, arati foarte bine asa cum estiwinking mai ales pentru varsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deci.laughing, incep prin a spune ca am sanii mici, sunt mici dar exista rolling eyes, si nu ma deranjeaza catusi de putin. Nu inteleg mania asta pentru sani mari si mai mari, ce castigi? admiratie? priviri din partea baietilor? atitudinea conteaza nu marimea de la sutien. Si priveste pe vipurile internationale, ai vazut.o pe beyonce cu ditamai sanii?laughing sau pe J. Lo sau alte."zeite" ale lumii moderne? + ca sunt deranjanti. Deci, acceptate cum esti, ca umplem lumea cu silicon si botox daca o tinem tot asa