| Mariabrunetika a întrebat:

Am si eu o problema:-s mare, Am o problema am sanii foarte mici si vreau neaparat sa imi creasca... inainte ii aveam putin mai mari dar acum... Va rog mult ajutati-ma
P.s [am 16 ani] totusi alte fete le au marii... am o colega care e cu mine in clasa poarta la sutien 80

8 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Asa si? nu toate suntem dotate de la domane domane. sa stii ca nu sanii o sa ti adica fericirea.

daca i ai avut mai mari atunci probabil ei cresc in functie de greutatea ta... daca mai pui pe tine putin, probabil o sa ti mai creasca si ei.

sad pare f rau pentru tine ca suferi de un asa complex si te mai si compari cu altele - sa stii ca tot timpul va fi una mai frumoasa ca tine orice ai face... e un cerc vicios, dar daca vrei sa cazi in el, de ce sa ma opun eu?

| Mariabrunetika explică (pentru SunnyDay88):

Iti multumesc mult pentru incurajare poate ai dreptate oricum sunt inca mica am timp sa ma dezvolt...

| gazza01 a răspuns:

Sanii cresc pana pe la 18 ani din cate stiu eu, de la varsta asta or sa-ti mai creasca putin. De curiozitate, cat porti la sutien?

| Mariabrunetika explică (pentru gazza01):

Aproape 45:-s

| gazza01 a răspuns (pentru Mariabrunetika):

45 A, B, C?!

| ursachy a răspuns:

Sincer! parerea mea..nu conteaza asta...un baiat se uita la formele tale, la posterior, daca esti draguta :X e perfect! Iti garantez. la o fata posteriorul si picioarele is cele mai sexy si bineinteles sa stie sa se mentina in forma

| Mariabrunetika explică (pentru ursachy):

Ai dreptate ursachy...

| Petrust a răspuns:

Iti spun ca baiat : sanii nu sunt cel mai important.Compenseaza acest "minus" pe un plus moral. Spre exemplu ai sanii mai mai mici ca colegele tale, in schimb esti mai deschisa si mai buna la suflet.