| makandrei a întrebat:

Am observat ca sunt prea slab. Imi puteti spune si mie metode sa ma ingras? de ex. mananca dulciuri etc. Fundita big grin

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa mananci dulciuri nu este decat o solutie pentru a-ti strica dintii, si sa iti scoti maselele, si e najpa rau de tot, eu stiu cum e sa n-ai o masealaughing
Trebuie sa mananci mancare cu grasime, gen ciorba, carnea din ciorba, carnati, fripturi, sunca, kaizer, etc. Si sa nu mananci 1-2 felii, sa faci un sandwich mai serios, si sa bagi in tine.
Deci, sa mananci mai mult si sa fie cu grasime, sau doar spune-le parintilor ca vrei sa te ingrasi, o sa-ti dea mai multe sfaturi, si o sa te ajute, facandu-ti mankare special sa te ingrashiwinking

| JustifyBad a răspuns:

Faza cu "sa ma ingras" ma amuza.E la moda sa slabesti, nu sa te ingrasi.Dar tu ai pus o intrebare si ma simt nevoit sa raspund.Sa te ingrasi nu e tot una cu a creste in greutate.Decat sa "bagi" in tine dulciuri si toti E-urii mai bine dai banii pe un abonament la o sala pui ceva musculatura pe tinesmug si o sa cresti si in greutate daca te tii sau daca vrei sa iei pastile:creatina si altele pentru efecte mai rapide.Bafta la "ingrasat"!happy

| AlexRadu a răspuns:

Du-te la KFC sau la MAC mananca carne mancaruri cu grasime si mananca-bea sucuri sipsuri prajituri din astea cu multe kcal