| ArianaArii02 a întrebat:

Pun din nou intrebarea pentru ca nu am primit raspunsuri convingatoare. Cum poti atrage atentia unui baiat? Suntem la aceeasi scoala si mi s-a parut ca in ultima vreme se uita si el la mine. ^_^ dar nu stiu ce sa cred.El e tot timpul cu colegii lui si nu pot sa vorbesc cu el + ca mi-e foarte rusine asa ca nu vreau raspunsuri gen " du-te si vorbeste cu el /baga-te si tu in seama/cauta un moment cand nu e cu prietenii lui /etc ". I-am zambit,ma uitam la el, si cred ca asta i-a atras macar putin de tot atentia pentru ca pana acum nici macar nu se uita catre mine. Acum am vazut ca se uita. Ce sa cred?

Vreau multe raspunsuri, sfaturi :*

Celui mai lung si bun raspuns ii dau fundita big grin
Cat mai multe raspunsuri, va rog. happy

5 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 3 ori...sad

| ArianaArii02 explică (pentru Tinna666):

Am pus-o de 3 ori pentru ca nu am primit raspunsuri care sa imi fie de ajutorwinking

| Tinna666 a răspuns:

Am citit si eu astalaughing
Nu crezi ca e cam aiurea..astea sunt raspunsurile pe care noi, membrii TPU am putut sa ti le dam...chiar crezi ca vei primi alte raspunsuri? pana la urma ce vrei sa auzi?
E clar ca daca a inceput sa se uite dupa tine i-ai atras atentia. daca nu poti vorbi cu el face to face, ii poti lasa un mesaj pe fb sau poti face rost de nr lui...

| ArianaArii02 explică:

Vreau raspunsuri! Va rogg! sad

| ArianaArii02 explică:

Ajutati-ma va rog!