| Anek a întrebat:

Am parul cret si sunt baiat si nu stiu cum sa il aranjez. Pe internet gasesc numai despre fete cu parul cret tunsori si chestii, dar pentru baieti nu e nimic. sad

10 răspunsuri:
| Shane_1763 a răspuns:

Eu zic sa te tunzi scurt, lasa parul pe crestetul capului totusi cam de trei degete si piaptana-l peste cap, apoi strofoaca-l putin cu ajutorul gelului de par (foarte important!) si intinde cateva suvitele in fata catre frunte, dar da-i un aspect rebel. Ceva de genul actorului Ryan Phillippe. E foarte draguta freza lui. Uite: http://www.imdb.com/name/nm0000202/ Nu conteaza culoarea parului tau, tot la fel de bine va arata. :)

| Ella995 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul cret si lung, dar nu exagerat de lungbig grin
nu cred ca e nevoie sa il aranjezi cumva...thinking natural e cel mai draguthappy

| WarLord36 a răspuns (pentru Ella995):

Poti sa-mi dai un exemplu please happy

| Doridd a răspuns:

Si eu am parul cred da nu tot e partial cret adica numai in varfuri, eu mi-l dau in partea stanga pe tot si las varfurile sa se ritice si arata super si fara breton big grin

| ultraboy a răspuns:

Si eu am parul cret si e sarma cum il pun asa sta am gasit totusi o freza care sa imi vina ceva de genul bretonul sa fie ceva mai lung apoi sa il ridici iar apoi continui pe crestetul capului cu o creasta dar fara gel eu mi-l fac doar cu apa si de obicei dpa ce fac dus il ridic si il fac cum vreau apoi ramane asa toata saptamana

| 123456_7455 a răspuns:

Si eu am parul cret love struck:X si stiu cum sa nu-ti stea deloc cum vrei u, dar asta e tot farmecul lui :X:X:X eu il las pe spate sa stea cum vrea el sa fluture buclele in vant

| allexxxtreme a răspuns:

Am si eu parul cret, am incercat diferite metode, ori cu nimic in par si dau drumu' pletelor in vant daca e mai lung sau il dau cu ulei de masline. suna mai neconventional dar e foarte conforabil ziua, in schimb trebuie spalat in fiecare seara, asta daca te interseaza si cum arata lenjeria de pat...

Alte răspunsuri