| mezeicristina33 a întrebat:

Am parul creti putin mai jos de umeri dupa baie imi sta foarte cret, buclat si foarte sanatos dupa o zi revine inapoi fara stralucire si parca nu mai e mare se incalceste si cand ma piaptam ies multe smocuri de par si daca nu ma piaptan tot cade cade mult nu un fir 2 ce pot sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| DanFunie a răspuns:

Iti recomand Head&Shoulders, un sampon foarte bun pe care il folosesc si eu, (Si eu ma parul cret, doar ca evident mai mic big grin).

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Schimba samponul. Eu folosesc de la Kallos. Nu e scump, sub 15 lei. La fel si balsamul, dar nu ma dau la radacina pentru ca mi se ingrasa repede parul. Poti folosi de asenenea wash&goz e foarte bun pentru stralucire.

| mezeicristina33 explică (pentru LexiEla):

Multumesc!

| LexiEla a răspuns (pentru mezeicristina33):

Cu placere. Sper ca s-a inteles wawh&go acolo laughing)