| daniela17 a întrebat:

Am parul putin ondulat si ede lungime mediae adica putin mai lung decat pana a umeri si de cate ori fac baie imi sta in toate directiile si daca il piaptan se electrizeza si nu-mi place ca prinde prea mult volum. ce ar trebui sa fac sa ramana niste onduleuri naturale?

7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Scuza-ma da rnu am inteles mare lucru.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Poti sa-ti dai cu fixativ
poti sa-ti cumperi un sampon special pentru parul tau
poti sa-si intrebi stilistul

| oana_1897 a răspuns:

Daca vrei niste onduleuri naturale incearca un sampon si un balsam bun pentru par ondulat(sunt bune) iar daca ai volum de ce nu incerci sa til indrepti pentru ca se va abisnui drept si cred ca ti-ar sta mai bine...

| annda a răspuns:

Incearca cu un balsam ( Sunsilk balsam bucle si onduleuri (cel verde ) ).

| damav a răspuns:

In primul rand sa folosesti un sampon special pentru tipul tau de par si aplica saptamanal o masca de par. Ajuta foarte mult

| passion a răspuns:

Si eu am parul ondulat iar pentru aspect cat mai natural incearca dp ce te speli pe cat, putin umed dte cu spuma...si dupa ce se usuca inca putina spuma si va sta super okwinking

crede-mawinking!

| fashionglamgirl a răspuns:

Si eu am parul ondulat si pateam la fel pana cand am incercat samponul pantene care acum imi pune in evidenta buclele. te-am pupat:*